Онлайн-лекція для школярів за темою «Конфлікти та способи їх врегулювання»

Відкрита лекція у доц. Попової І.А.

06 грудня 2023 року доцентом Тетерич Н.В., доцентом Дядюн Т. В. була організована та проведена онлайн-лекція за темою «Конфлікти та способи їх врегулювання» для учнів 7-А класу Комунального закладу Харківському ліцею №151 Харківської міської ради у кількості 19 учнів (класний керівник – Білоус І.В.). На лекція були розглянуті такі основні питання: сутність конфлікту та його структура; види конфліктів та їх причини; стадії розвитку конфліктів; стратегії поведінки в конфліктах; тактичні прийоми та правила поводження в конфліктах.