Засідання студентського наукового товариства (СНТ) в рамках реалізації другого етапу проведення ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»

7 грудня 2023 року на кафедрі розпочалось засідання СНТ, в роботі якого приймали участь здобувачі денної та заочної форми навчання та співробітники кафедри. З вітальним словом до учасників конференції та співробітників кафедри звернулась завідувачка кафедри проф. Панфілова Г.Л. За результатами проведеного засідання були визначені переможці:

1 місце Никонорова Маргарита Фм (4,10д)-03 д (наук. кер. проф. Немченко А.С.)

2 місце Сітало Аріна Фм(4,10д)-02 д (наук. кер. доц. Міщенко В.І.)

3 місце Чубенко Олександра Фм(4,10д)-02д (наук. кер. доц. Міщенко В.І.)

Окремими номінаціями були відмічені наступні здобувачі:

За творчій підхід у наукових дослідженнях − Хомич Юлія Фм (4,6з)-ДВО 01 а (наук. кер. доц. Міщенко В.І.)

За наполегливість у наукових дослідженнях − Косаєва Айсель Фм(4,10д)-02 (наук. кер. доц. Міщенко В.І.)

За відданість професії та наполегливість у наукових дослідженнях – Ілліна Ліляна Фм19(4,6з)-01а (наук. кер. доц. Чернуха В.М.)

За цілеспрямованість до досягнення мети у науці − Антоненко Дар`я Фм19(4,6з)-03б (наук. кер. проф. Панфілова Г.Л.)