Про кафедру

Кафедра організації та економіки фармації – це згуртований колектив однодумців, висококваліфікованих науково-педагогічних працівників, що мають в розпорядженні сучасну матеріально-технічну базу і здатні вирішувати найскладніші завдання з економічно-управлінської підготовки фахівців фармації.

За багаторічний досвід існування кафедрою ОЕФ видано більше 40 підручників та навчальних посібників, 4 гіпертекстових електронних підручника, 230 методичних рекомендацій. Спільно з однопрофільними кафедрами проведена значна робота по створенню Національного підручника з організації та економіки фармації у трьох частинах «Організація фармацевтичного забезпечення», «Системи обліку в фармації», «Основи економіки фармації». Розроблено 4 дистанційні курси для студентів та магістрів спеціальності «Фармація».

Про кафедру

Викладачі кафедри постійно консультують працівників практичної фармації з широкого кола проблем та питань, що стосуються рецептурного та безрецептурного відпуску ліків, державного управління та регулювання у фармації, ціноутворення, фармацевтичного забезпечення населення в умовах медичного страхування тощо.