Профорієнтаційна робота

Кафедрою ОЕФ проводиться інформаційна та комунікаційна робота з цільовою аудиторією, а саме з фахівцями фармації (провізорами та фармацевтами) і медицини (лікарями) на циклах підвищення кваліфікації.

Підготовка висококваліфікованих фахівців фармації мало не основний фактор з тих, що якісно впливають на ефективність функціонування усієї фармацевтичної галузі.

Сьогодні розвиток ринку освітніх послуг, що надаються окрім НФаУ ще досить великою кількістю різноманітних вищих навчальних закладів (і не лише фармацевтичного профілю), відбувається особливо жваво. З огляду на це, профорієнтаційна робота в НФаУ є особливо необхідною.

Діяльність, яка проводиться співробітниками кафедри, принципово відрізняється від такої на навчальних кафедрах, по-перше, тим, що вона проводиться протягом усього року і, в основному, на виїзних циклах. По-друге, ця робота ведеться не з учнями шкіл, а з їх батьками, родичами та близькими. До того ж, ця аудиторія вже має повну уяву не лише про навчання на фармацевтичному факультеті ВНЗ, але й безпосередньо про професійну діяльність на місцях.

Звичайно, контингент не має необхідності в одержанні інформації про професію взагалі, бо фахівці в ній працюють. Проте розповідь про те, як відбувається освітній процес в НФаУ сьогодні, викликає у слухачів не вдавану, а щиру зацікавленість. Адже більша частина з тих, кому сьогодні необхідне підвищення кваліфікації, навчались саме в стінах НФаУ. Для максимально повного повідомлення про НФаУ, до комплекту інформаційних матеріалів входять: газета НФаУ «Молодість фармації» (спецвипуск для абітурієнтів), правила прийому, рекламні проспекти про НФаУ (характеристика факультетів, спеціальностей та ін.), спеціальне видання про НФаУ, відеороліки тощо.

Імідж НФаУ характеризується своїм яскравим життєвим різнобарв’ям. Тому, безперечно, під час проведення такої інформаційно-комунікативної роботи вкрай важливо мальовничо висвітити багатогранне життя Alma mater. Наукова, суспільна, творча діяльність та студентське життя-буття у навчальний та вільний час – все-все освітлюється під час профорієнтаційної роботи.

 • Лекція для школярів у рамках Pharm Cаmp

  04.01.2022 р. Кафедра ОЕФ прийняла участь у Pharm Cаmp. В рамках участі була проведена лекція  «Аптека – прорив у майбутнє» проф. Ганною Панфіловою   для учнів 8-х класів.  

 • Знайомство з НФаУ

  11.12.2021р. Було проведено захід  “Знайомство з НФаУ” доц. Попова І.А та доц. Деченко Н.В. ознайомили учнів із навчальною аптекою, змоделювали роботу фармацевта з касовим апаратом та сканером штрих-кодів, розповіли історію створення кафедри.

 • Лекція для школярів “Я-керівник аптеки”

  30.11.2021р. Доцент Міщенко В.І. спільно з доцентом кафедри СФ Карпенко Л.А. провели профорієнтаційний захід – лекцію за темою: “Я -керівник аптеки” в Харківській загальосвітній школі №51 для учнів 10Б класу (23 особи).

 • День відкритих дверей НФаУ

  6.11.2021р. Співробітники кафедри ОЕФ прийняли участь у Дні відкритих дверей. Доцент кафедри Вікторія Міщенко провела екскурсію у навчальній аптеці.

 • Участь кафедри у PharmCamp

  26.10.21 р. кафедра організації та економіки фармації долучилася до PharmCamp. На кафедрі  була проведена екскурсія учням Харківської спеціалізованої школи №73 на тему «Етичні аспекти співпраці провізора і пацієнта». Також учні даної школи відвідали кафедру АХтаАТ «Хімічний експеримент власними руками» та кафедру біотехнології «Виділення ДНК з біообʹєктів».

 • 18.09.2021р. Співробітники кафедри ОЕФ – проф. Панфілова Г.Л., доц. Юрченко Г.М., доц. Попова І.А. прийняли участь у освітньому проєкті “Ніч науки”

  18.09.2021р. Співробітники кафедри ОЕФ – проф. Панфілова Г.Л., доц. Юрченко Г.М., доц. Попова І.А. прийняли участь у освітньому проєкті “Ніч науки”. Гості університету відвідали навчальні аптеки кафедри ОЕФ, ознайомились з сучасними напрямками організації фармацевтичного забезпечення населення та автоматизації процесу обслуговування клієнтів аптек.