Відкрита лекція у доц. Попової І.А.

03 грудня 2023 року доцентом Дядюн Тетяною Валеріївною та доцентом Міщенко Вікторією Іванівною була організована та проведена онлайн-лекція за темою «Що таке небулайзер і для чого він потрібен» для учнів 9-А класу Комунального закладу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №11. На лекції були розглянуті питання правильного використання небулайзерів, їх споживчих переваг, особливо у лікуванні різних захворювань легеневої системи людини.

Онлайн-лекція для школярів за темою «Що таке небулайзер і для чого він потрібен?» Онлайн-лекція для школярів за темою «Що таке небулайзер і для чого він потрібен?» Онлайн-лекція для школярів за темою «Що таке небулайзер і для чого він потрібен?»