09.01.2024. Доцентом кафедри, к. фарм. н. Тетерич Н. В. була успішно прочитана інтерактивна лекція на тему: «Конфлікти та способи їх врегулювання» для школярів. На лекції школяри ознайомились з видами конфліктів та способами їх врегулювання в стресових умовах. Захід пройшов у теплій та дружній обстановці, а її учасники продемонстрували зацікавленість розв’язання конфліктів на конструктивній основі. У заході приймала участь й відповідальна за профорієнтаційну роботу на кафедрі – доцент, к. фарм.н. Дядюн Т.В.

09 січня 2024 р. Співробітники кафедри долучилися до проведення заходів, які проводилися у рамках реалізації  Pharm camp НФаУ-2024, оновлений формат – фармацевтичний марафон «Створюй майбутнє з НФаУ!» 09 січня 2024 р. Співробітники кафедри долучилися до проведення заходів, які проводилися у рамках реалізації  Pharm camp НФаУ-2024, оновлений формат – фармацевтичний марафон «Створюй майбутнє з НФаУ!» 09 січня 2024 р. Співробітники кафедри долучилися до проведення заходів, які проводилися у рамках реалізації  Pharm camp НФаУ-2024, оновлений формат – фармацевтичний марафон «Створюй майбутнє з НФаУ!» 09 січня 2024 р. Співробітники кафедри долучилися до проведення заходів, які проводилися у рамках реалізації  Pharm camp НФаУ-2024, оновлений формат – фармацевтичний марафон «Створюй майбутнє з НФаУ!» 09 січня 2024 р. Співробітники кафедри долучилися до проведення заходів, які проводилися у рамках реалізації  Pharm camp НФаУ-2024, оновлений формат – фармацевтичний марафон «Створюй майбутнє з НФаУ!» 09 січня 2024 р. Співробітники кафедри долучилися до проведення заходів, які проводилися у рамках реалізації  Pharm camp НФаУ-2024, оновлений формат – фармацевтичний марафон «Створюй майбутнє з НФаУ!» 09 січня 2024 р. Співробітники кафедри долучилися до проведення заходів, які проводилися у рамках реалізації  Pharm camp НФаУ-2024, оновлений формат – фармацевтичний марафон «Створюй майбутнє з НФаУ!»