10 січня зав. каф. ОЕФ проф. Панфілова Г. Л. та проф. Баранова І. І. провели лекцію «Які таємниці приховані на упаковці ліків та медичних виробів?» для учнів 9-11 класів ліцею № 139 м. Харкова на локації: станція метро «Академіка Павлова» (Салтівський район, м. Харкова). На лекції учні познайомилися з особливостями оформлення препаратів, а також різних медичних виробів. Учасники заходу прийняли участь у діловій грі «Визначити статус препарату – рецептурний та безрецептурний» та «Розшифруй штрих-код на упаковці медичних виробів». У кінці лекції учні задали питання стосовно особливостей оформлення косметичних засобів та деяких препаратів безрецептурного відпуску. Захід пройшов у діловій та одночасно у дружній обстановці.

10 січня 2024 р. науковці кафедри провели захоплюючий захід в рамках реалізації профорієнтаційної роботи НФаУ на зимових канікулах у «МЕТРОШКОЛІ» 10 січня 2024 р. науковці кафедри провели захоплюючий захід в рамках реалізації профорієнтаційної роботи НФаУ на зимових канікулах у «МЕТРОШКОЛІ» 10 січня 2024 р. науковці кафедри провели захоплюючий захід в рамках реалізації профорієнтаційної роботи НФаУ на зимових канікулах у «МЕТРОШКОЛІ» 10 січня 2024 р. науковці кафедри провели захоплюючий захід в рамках реалізації профорієнтаційної роботи НФаУ на зимових канікулах у «МЕТРОШКОЛІ»