8 січня 2024 р. співробітники кафедри прийняли участь у роботі «МЕТРОШКОЛИ»

8 січня зав. каф. ОЕФ проф. Панфілова Г. Л. та проф. Баранова І. І. провели лекцію «Які таємниці приховані на упаковці ліків та медичних виробів?» для учнів 9-11 класів ліцею № 64 м. Харкова на локації: станція метро «Академіка Павлова» (Салтівський район, м. Харкова). На лекції учні були ознайомлені з особливостями оформлення рецептурних та безрецептурних препаратів, а також різних медичних виробів. Учасники заходу змогли розшифрувати багато інформації, яка представлена на упаковках лікарських препаратів та медичних виробів. У цьому профорієнтаційному заході активну участь брали також й члени Приймальної комісії НФаУ, зокрема доц. каф. ОЕФ Мороз С.Г.

8 січня 2024 р. співробітники кафедри прийняли участь у роботі «МЕТРОШКОЛИ» 8 січня 2024 р. співробітники кафедри прийняли участь у роботі «МЕТРОШКОЛИ» 8 січня 2024 р. співробітники кафедри прийняли участь у роботі «МЕТРОШКОЛИ»