Засідання гуртка СНТ кафедри у рамках конференції «YOUTH PHARMACY SCIENCE»

8.12.2021р. Кафедрою ОЕФ було проведене секційне засідання у рамках  гуртків СНТ (конференція «YOUTH PHARMACY SCIENCE»).

У межах Секції №12 “Соціально-економічні дослідження у фармації” було представлено 9 доповідей:

1. Проблеми поширення ВІЛ-інфекції в Марокко –  Іфтахі Яссін
Науковий керівник: Панфілова Г.Л., д. фарм. н., проф.
2. Туберкульоз в Марокко – проблеми розповсюдження та фармацевтичного забезпечення хворих – Сеттаф Іліасс
Науковий керівник: Панфілова Г.Л., д. фарм. н., проф.
3. Розвиток фармацевтичного ринку в умовах COVID-19 –  Федотова Валерія
Науковий керівник: Попова І.А., к. екон. н., доц.
4. Дослідження фармацевтичної діяльності у Східній Азії –  Куленко Алла
Науковий керівник: Назаркіна В.М. д. фарм. н., доц.
5. Аналіз забезпечення хворих на ревматоїдний артрит за умов дії програми реімбурсації- Скиба Анастасія
Наукові керівники: Немченко А.С., д. фарм. н., проф.
Куриленко Ю.Є. к. фарм. н., ас.
6. Підходи до відкриття аптек в країнах Африки та ОАЕ – Шаповаленко Дар’я
Науковий керівник: Куриленко Ю.Є. к. фарм. н., ас.
7. Дослідження проблем з якими стикаються фармацевти при відпуску ЛЗ за електронними рецептами –  Жиленко Ольга
Науковий керівник: Подколзіна М.В. к. фарм. н., доц.
8. Дослідження обліку та оплати праці фармацевтів у різних країнах –  Колтунова Марія
9. Належна практика дистрибуції в Україні – Тьо Валерія
Науковий керівник: Подколзіна М.В. к. фарм. н., доц.

Засідання гуртка СНТ кафедри у рамках конференції «YOUTH PHARMACY SCIENCE» Засідання гуртка СНТ кафедри у рамках конференції «YOUTH PHARMACY SCIENCE»

Відповідно до представлених наукових матеріалів з проведених досліджень, переможцями стали: І місце – Скиба Анастасія, ІІ місце – Іфтахі Яссін та ІІІ місце – Колтунова Марія. Вітаємо переможців !!!

Також, у зв’язку із цікавими та соціально важливими проблемами охорони здоров’я та фармації, які підіймались у рамках секції інші учасники отримали Грамоти у номінаціях: «Наука без обмежень» –  Федотова Валерія; «Інноваційна доповідь»  – Куленко Алла; «Викладацький вибір»  – Шаповаленко Дар’я ; «За упорство»  – Сеттаф Іліасс; «Креативна доповідь»- Жиленко Ольга;
«Краща презентація» Тьо Валерія.

Колектив кафедри, вітає всіх здобувачів та бажає подальшої наснаги!