27 березня 2024 р. співробітники кафедри долучилися до проведення заходів, які проводилися у рамках реалізації Pharm camp НФаУ-весна 2024 «Створюй майбутнє з НФаУ!».

23 лютого 2024 р. відбувався науковий фаховий семінар, на якому була представлена до апробації дисертаційна робота аспіранта PhD Матущак Марти Романівни

27.03.2024. Доцентом кафедри, к. фарм. н. Тетерич Н. В. була представлена інтерактивна лекція на тему: «Конфлікти та способи їх врегулювання» для школярів. На лекції школяри ознайомились з видами конфліктів та способами їх врегулювання в стресових умовах. Захід пройшов у теплій та дружній обстановці, а її учасники продемонстрували зацікавленість у розв’язанні конфліктів на конструктивній основі. У заході приймала участь й відповідальна за профорієнтаційну роботу на кафедрі – доцент, к. фарм. н. Дядюн Т.В.

27 березня 2024 р. співробітники кафедри долучилися до проведення заходів, які проводилися у рамках реалізації Pharm camp НФаУ-весна 2024  «Створюй майбутнє з НФаУ!». 27 березня 2024 р. співробітники кафедри долучилися до проведення заходів, які проводилися у рамках реалізації Pharm camp НФаУ-весна 2024  «Створюй майбутнє з НФаУ!». 27 березня 2024 р. співробітники кафедри долучилися до проведення заходів, які проводилися у рамках реалізації Pharm camp НФаУ-весна 2024  «Створюй майбутнє з НФаУ!». 27 березня 2024 р. співробітники кафедри долучилися до проведення заходів, які проводилися у рамках реалізації Pharm camp НФаУ-весна 2024  «Створюй майбутнє з НФаУ!».