На станції «Університет» Харківського метрополітену співробітники кафедри зустрілися з учнями 9-10 класів освітніх закладів. На початку заходу до здобувачів звернулась завідувачка кафедри з вітальними словом. Проф. Панфілова Г.Л. наголосила про важливість збереження здоров’я та підвищення якості життя у молоді. У пізнавальній лекції «Сучасні прилади для вимірювання функціональних навантажень людини» проф. Баранова І. І. познайомила учнів з сучасним асортиментом медичних виробів, які використовуються для вимірювання артеріального тиску, температури, рівня сатурації у крові тощо. На конкретних прикладах проф. Баранова І. І. пояснила основні правила вимірювання артеріального тиску, в т. ч. у дітей та тварин. Після чого, школяри самі вимірювали тиск різними приладами (механічними; електронними або цифровими; гібридними).

Наприкінці семінару учасники прийняли участь у діловій грі, яка була присвячена кодуванню інформації, що представлена на упаковках ліків рецептурної та безрецептурної групи. Проф. Панфілова Г.Л. пояснила яку важливу інформацію для себе можна отримати, якщо уважно придивиться на упаковку сучасних ліків. Зустріч зі школярами пройшла у теплій та доброзичливій атмосфері, а в кінці заходу команда, яка перемогла у діловій грі отримала призи.

25.03.2024 р. проф. Панфілова Г.Л. та проф. Баранова І. І. прийняли участь у роботі Метрошколи «Чарівний світ фармації» – весна 2024 25.03.2024 р. проф. Панфілова Г.Л. та проф. Баранова І. І. прийняли участь у роботі Метрошколи «Чарівний світ фармації» – весна 2024 25.03.2024 р. проф. Панфілова Г.Л. та проф. Баранова І. І. прийняли участь у роботі Метрошколи «Чарівний світ фармації» – весна 2024 25.03.2024 р. проф. Панфілова Г.Л. та проф. Баранова І. І. прийняли участь у роботі Метрошколи «Чарівний світ фармації» – весна 2024 25.03.2024 р. проф. Панфілова Г.Л. та проф. Баранова І. І. прийняли участь у роботі Метрошколи «Чарівний світ фармації» – весна 2024