23 лютого 2024 р. відбувався науковий фаховий семінар, на якому була представлена до апробації дисертаційна робота аспіранта PhD Матущак Марти Романівни

Кафедра організації та економіки фармації НФаУ провела VІІ Всеукраїнську науково-освітню internet конференцію «Формування Національної лікáрської політики за умов впровадження медичного страхування: питання освіти, теорії та практики»

Серед учасників конференції були представники Tbilisi State Medical University (Tbilisi, Georgia), Yerevan State Medical University After Mkhitar Heratsi (Yerevan, Armenia), Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова, Національного медичного університету імені О. О. Богомольця (м. Київ), Національного університета охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, Львівського національного медичного університету імені Данили Галицького, Запорізького державного медико-фармацевтичного університету, Івано-Франківського національного медичного університету, Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського, Буковинського державного медичного університету, Національного фармацевтичного університету (м. Харків). Харківського національного університета міського господарства імені О. М. Бекетова, Хмельницького національного університету, Чорноморського національного університета імені Петра Могили (м. Миколаїв).

Науковці поділилися результатами проведених досліджень за широким спектром напрямків. На конференції були розглянуті проблеми й перспективи зміни пріоритетів у формуванні Національної лікáрської політики у військовий час в Україні, питання підвищення ефективності фармацевтичного забезпечення військовослужбовців, впровадження оцінки медичних технологій в практичну медицину та фармацію, реалізації державної програми «Доступні ліки», розвитку організаційно-економічної та управлінської науки й освіти, а також позитивного досвіду організації надання населенню доступної фармацевтичної допомоги в Німеччині.

13-14 березня 20243 р. відбулася VІІ Всеукраїнська науково-освітня internet конференція «Формування Національної лікáрської політики за умов впровадження медичного страхування: питання освіти, теорії та практики» 13-14 березня 20243 р. відбулася VІІ Всеукраїнська науково-освітня internet конференція «Формування Національної лікáрської політики за умов впровадження медичного страхування: питання освіти, теорії та практики» 13-14 березня 20243 р. відбулася VІІ Всеукраїнська науково-освітня internet конференція «Формування Національної лікáрської політики за умов впровадження медичного страхування: питання освіти, теорії та практики» 13-14 березня 20243 р. відбулася VІІ Всеукраїнська науково-освітня internet конференція «Формування Національної лікáрської політики за умов впровадження медичного страхування: питання освіти, теорії та практики» 13-14 березня 20243 р. відбулася VІІ Всеукраїнська науково-освітня internet конференція «Формування Національної лікáрської політики за умов впровадження медичного страхування: питання освіти, теорії та практики» 13-14 березня 20243 р. відбулася VІІ Всеукраїнська науково-освітня internet конференція «Формування Національної лікáрської політики за умов впровадження медичного страхування: питання освіти, теорії та практики» 13-14 березня 20243 р. відбулася VІІ Всеукраїнська науково-освітня internet конференція «Формування Національної лікáрської політики за умов впровадження медичного страхування: питання освіти, теорії та практики»