Відкрита лекція у доц. Попової І.А.

04 березня 2024 року доцентом Дядюн Тетяною Валеріївною була організована та проведена онлайн-лекція за темою «Перев’язувальний матеріал та готові перев’язувальні засоби» для учнів 11-А класу Комунального закладу «Харківської гімназії №94 Харківської міської ради». На лекції був розглянутий широкий спектр питань, а саме – коли виникли і як використовувалися перші перев’язувальні матеріали? Школяри ознайомились з сучасною класифікацією перев’язувальних матеріалів та готових перев’язувальних засобів, а також основними показниками їх якості. Окремо доц. Дядюн Т. В. розглянула питання наукових розробок у напрямку забезпечення споживачів новітніми перев’язувальними матеріалам та готовими перев’язувальними засобами.

04.03.2024 р. була проведена онлайн-лекція для школярів за темою «Перев’язувальний матеріал та готові перев’язувальні засоби» 04.03.2024 р. була проведена онлайн-лекція для школярів за темою «Перев’язувальний матеріал та готові перев’язувальні засоби»