Засідання 17 секції на конференції “Актуальні питання створення нових лікарських засобів”

[:uk]10.04.2019р. відбулося спільне засідання 17 секції “Соціально-економічні дослідження у фармації” у рамках ХХVI Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів».
Під час засідання було прослухано доповіді здобувачів вищої освіти на різні актуальні соціально-економічні напрямки.
За результами виступів:
Диплом І ступеню отримала Карпенко Каріна тема доповіді: Екологічні портрети 3-х поколінь (Х, Y, Z) громадян України.

Диплом ІІ ступеню отримала Гоіздра Інна тема доповіді: Дослідження ролі фармацевтичної інформації у системі фармацевтичного маркетингу.

Диплом ІІІ ступеню отримали Демченко Альона тема доповіді: Дослідження організаційно-правових проблем незаконного обігу наркотичних засобів в Україні та Гур’єв Руслан тема доповіді: Глобалізаційні тенденції на фармацевтичному ринку

Засідання 17 секції  на конференції "Актуальні питання створення нових лікарських засобів"Засідання 17 секції  на конференції "Актуальні питання створення нових лікарських засобів"
Інши учасники секційного засідання отримали відзнаки у номінаціях.

«Професорський вибір» – Харченко Вікторія Юріївна  «Дослідження соціально-економічних підходів до надання фармацевтичної допомоги хворим на хронічний панкреатит»;
«Інноваційні дослідження» – Орел Дарʹя Геннадіївна «Аналіз інноваційного розвитку вітчизняних фармацевтичних компаній»;
«Наукова виваженість» – Самійленко Тетяна Миколаївна «Дослідження сучасного стану та проблеми реалізації програми «Доступні Ліки»
«Студентський вибір» – Горіздра Інна Анатоліївна «Дослідження ролі фармацевтичної інформації у системі фармацевтичного маркетингу»;
«Перспективність досліджень» – Канибекова Діана Талгатівна «Побудова моделі економічного управління комунальним унітарним некомерційним підприємством заклада охорони здоров’я».
Кафедра щиро вітає всіх учасників та бажає подальшого творчого й наукового натхнення.[:]