НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Засідання 17 секції на конференції “Актуальні питання створення нових лікарських засобів”

10.04.2019р. відбулося спільне засідання 17 секції “Соціально-економічні дослідження у фармації” у рамках ХХVI Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів».

Під час засідання було прослухано доповіді здобувачів вищої освіти на різні актуальні соціально-економічні напрямки.
За результами виступів:
Диплом І ступеню отримала Карпенко Каріна тема доповіді: Екологічні портрети 3-х поколінь (Х, Y, Z) громадян України.

Диплом ІІ ступеню отримала Гоіздра Інна тема доповіді: Дослідження ролі фармацевтичної інформації у системі фармацевтичного маркетингу.

Диплом ІІІ ступеню отримали Демченко Альона тема доповіді: Дослідження організаційно-правових проблем незаконного обігу наркотичних засобів в Україні та Гур’єв Руслан тема доповіді: Глобалізаційні тенденції на фармацевтичному ринку

Інши учасники секційного засідання отримали відзнаки у номінаціях.

«Професорський вибір» – Харченко Вікторія Юріївна  «Дослідження соціально-економічних підходів до надання фармацевтичної допомоги хворим на хронічний панкреатит»;
«Інноваційні дослідження» – Орел Дарʹя Геннадіївна «Аналіз інноваційного розвитку вітчизняних фармацевтичних компаній»;
«Наукова виваженість» – Самійленко Тетяна Миколаївна «Дослідження сучасного стану та проблеми реалізації програми «Доступні Ліки»

«Студентський вибір» – Горіздра Інна Анатоліївна «Дослідження ролі фармацевтичної інформації у системі фармацевтичного маркетингу»;
«Перспективність досліджень» – Канибекова Діана Талгатівна «Побудова моделі економічного управління комунальним унітарним некомерційним підприємством заклада охорони здоров’я».
Кафедра щиро вітає всіх учасників та бажає подальшого творчого й наукового натхнення.