Захист робіт за освітньо – професійною програмою “Оцінка технологій охорони здоров’я”

12.02.2021 р. На кафедрі ОЕФ відбувся перший захист випускних кваліфікаційних робіт з освітньо – професійною програмою “Оцінка технологій охорони здоров’я”.

Освітньо-професійна програма спрямована на підготовку експертів в галузі оцінки медичних технологій (Health Technology Assessment – HTA), які володіють фундаментальними знаннями і практичними навичками щодо моделювання та проведення оцінки технологій охорони здоров’я. Діяльність експерта з оцінки медичних технологій (технологій охорони здоров’я) включає організаційно-управлінські, консультативні, контрольно-аналітичні, проектні та науково-дослідницькі функції.

Колектив кафедри щиро вітає випускників та бажає натхнення у подальшій професійній діяльності.

Захист робіт за освітньо - професійною програмою "Оцінка технологій охорони здоров'я"