Вітаємо Дядюн Т.В. з відзнакою за активну роботу з МАН

Відзнака та нагородження співробітників кафедри ОЕФ

30 січня 2024 р. на засіданні Вченої ради НФаУ за участю гостей університету відбулось нагородження співробітників НФаУ:

Дядюн Тетяни Валеріївни доцента, к. фарм. н. – подякою за багаторічне та плідне консультування при виконання учнівських науково-дослідних робіт Малої академії наук, популяризацію фармації та НФаУ.

Протягом декількох років Дядюн Т. В. активно співпрацює з вчителями освітніх закладів м. Харкова, насамперед з Білоус Іриною Володимирівною, яка викладає біологію, є методистом, спеціалістом вищої кваліфікаційної категорії, комунального закладу «Харківського ліцею № 151 Харківської міської ради». Білоус І. В. також була нагороджена подякою за багаторічну творчу співпрацю, активне керівництво виконанням учнівських науково-дослідних робіт Малої академії наук, популяризацію фармацевтичної освіти у НФаУ.

Вітаємо Дядюн Т.В. з відзнакою за активну роботу з МАН