Відкрита лекція у доц. Попової І.А.

20 жовтня 2023 р. відбулось відкрита лекція у доц. Попової І.А. 073 МОб21 (3,10д) групи здобувачів вищої освіти за темою «Облік необоротних активів» за ОК Бухгалтерський облік та фінансова звітність (ОП «Менеджмент»)

На відкритому занятті були присутні зав. кафедрою проф. Панфілова Г.Л., доц. Мороз С.Г., доц. Демченко Н.В., доц. Дядюн Т.В., доц. Лебедин А.М., доц. Тетерич Т.В та представники Навчально методичної лабораторії (НМЛ) НФаУ.

Відкрита лекція почалося о 12:50 у відповідності до діючого розкладу. На лекції були присутні здобувачі вищої освіти групи 073 МОб-21(3,10д), а також представники НМЛ НФаУ та викладачі кафедри. Доц. Попова І.А. розглянула основні питання, які стосуються сутності необоротних активів; порядку їх оцінки; класифікації основних засобів; амортизації та інвентаризації необоротних активів. Особливу увагу доц. Поповою І.А. було приділено питанню обліку та класифікації основних засобів та методам нарахування амортизації. Усі здобувачі приймали активну участь в обговоренні питань, що розглядалися на лекції. При цьому, слід відмітити активну роботу здобувача вищої освіти – Машкіної Олександри.

В цілому, лекція була проведена на високому професійному рівні, а здобувачі продемонстрували високій рівень зацікавленості у розгляді питань обліку необоротних активів.

Відкрита лекція у доц. Попової І.А.