Участь у публічних консультаціях МОЗ

7.12-14.12. 2021р. Міністерство охорони здоров’я України за сприянням Національного Демократичного Інституту, Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ та Інституту «Республіка» було організовано цикл публічних консультацій у онлайн форматі.

Так,  відбулися консультації у рамках “Стратегії розвитку системи охорони здоров’я до 2030 року”.Формат публічних консультацій передбачає презентації позицій представників
МОЗ і модеровану дискусію всіх учасників у малих групах для напрацювання рекомендацій.

Зважаючи на активну громадську позицію, постійний внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, зокрема фармації до консультацій долучилась  завідуюча кафедрою ОЕФ професор Алла Немченко та співробітники кафедри: Вікторія Назаркіна й Юлія Куриленко.

Алла Семенівна запропонувала у процесі публічного обговорення використання сучасної термінології “публічне управління” та “фармацевтична послуга”.

Участь у публічних консультаціях МОЗ Участь у публічних консультаціях МОЗ Участь у публічних консультаціях МОЗ