Науково-освітній семінар «Актуальні питання впровадження оцінки медичних технологій та здійснення публічних закупівель в галузі охорони здоров’я»

15.06.2021р. Національним фармацевтичним університетом, Міністерством охорони здоров`я України спільно з Національною академією медичних наук було проведено науково-освітній семінар на тему: «Актуальні питання впровадження оцінки медичних технологій та здійснення публічних закупівель в галузі охорони здоров’я».

Національний фармацевтичний університет представляла кафедра організації та економіки фармації. Учасникам семінару були запропоновані доповіді завідувачки кафедри, Заслуженого діяча науки і техніки України, професора Алли Немченко на тему: «Впровадження системи оцінки медичних технологій у практичну медицину та фармацію. Створення професійного середовища», а також доцента кафедри Вікторії Назаркіної на тему «Науково-прикладні аспекти застосування оцінки медичних технологій».

На заході були присутні більш ніж 100 фахівців з НАМН України, 8 державних установ академії, а також Державного експертного центру МОЗ України.

За результатами обговорення, учасниками було зроблено висновок про високий рівень актуальності проблеми впровадження оцінки медичних технологій в процесі реформування вітчизняної сфери охорони здоров’я.