Лекції-конференції на тему «Аптечні роботи – це реальність”

Лекції-конференції на тему «Аптечні роботи - це реальність"
3-4 листопада 2022 року на кафедрі ОЕФ традиційно були проведені лекції-конференції на тему «Аптечні роботи – це реальність”. Сучасні форми фармацевтичного обслуговування в Україні та світі», в яких з доповідями виступили завідувачка кафедри, д.фарм.н. Немченко А.С. та д. фарм. н. Назаркіна В.М., а також студенти  4-го курсу ОПП «Фармація».Особливої уваги заслуговують доповіді студентів:
Дениса Карнауха «Особливості функціонування аптек в Японії», де здобувач проаналізував роботу рецептурних та безрецептурних аптек в Японії в порівнянні з роботою аптек в Україні;
Отман Даньи «Рецептурний та безрецептурний відпуск лікарських засобів в Німеччині», де було висвітлено особливості оформлення рецептів у Німеччині в порівнянні з Україною.
Лекції-конференції на тему «Аптечні роботи - це реальність" Лекції-конференції на тему «Аптечні роботи - це реальність" Лекції-конференції на тему «Аптечні роботи - це реальність"