ІІІ Науковий семінар «Формування єдиної методологічної бази у проведенні прикладних наукових досліджень в фармації»

26.10.21р.  На кафедрі ОЕФ був проведений ІІІ Науковий семінар на тему «Формування єдиної методологічної бази у проведенні прикладних наукових досліджень в фармації».

Організатор проф. Панфілова Г. Л.
Учасники: науковці кафедри ОЕФ НФаУ;
аспіранти 2 р. навчання за спеціальністю «Фармація» ФphD20 (4,0д) 01 фл, тл, фх; зацікавлені особи.
Були заслухані доклади аспірантів НФаУ: Бугай Аліни (кафедра АТЛ); Власової Інни (кафедра фармакогнозії); Шпичак Аліни (кафедра ХПС); Гончарової Юлії (кафедра фармацевтичної хімії); Ковтун Єлизавети (кафедра соціальної фармації).
Під час проведення наукового семінару активно обговорювали проблеми проведення прикладних досліджень у фармації за різними напрямками та представлення отриманих результатів у публікаціях.