Глобальний саміт FIP-UNITWIN з фармацевтичної освіти

Міжнародне співробітництво

13.12.2021р. Було проведено саміт у онлайн форматі –  «Глобальний заклик FIP до дій щодо розвитку фармацевтичної освіти».

Від кафедри ОЕФ прийняли участь завідач кафедрою –  Алла Немченко та співробітники: Вікторія Назаркіна, Марина Подгайна, Юлія Куриленко.

Основною метою заходу був призив до діяльності  спрямований на реалізацію Цілей розвитку FIP у всіх регіонах через освітні партнерства, використовуючи FIP у якості глобальної платформи.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), до 2030 року прогнозується нестача 18 мільйонів медичних працівників, переважно в країнах з низьким і нижчим середнім рівнем доходу. Крім того, країни на всіх рівнях соціально-економічного розвитку в різному ступені стикатимуться з труднощами в освіті, працевлаштуванні, розгортанні, утриманні та продуктивності своєї робочої сили.

Глобальний саміт FIP-UNITWIN з фармацевтичної освіти