Бесіда зі студентами присвячена всесвітньому дню боротьби з діабетом

[:uk]14.11.2019 р. доц. Подколзіна М.В.  та доц. Подгайна М.В. провели бесіду зі студентами груп Фс 17 (4.5з)-05 а,б Фс 17(4.0)-01 присвячену всесвітньому дню боротьби з діабетом.

Присутні викладачі кафедри:  ас. Лебедин А.М., ас. Куриленко Ю.Є., проф. Панфілова Г.Л., доц. Тетерич Н.В.,

Бесіда зі студентами присвячена всесвітньому дню боротьби з діабетомБесіда зі студентами присвячена всесвітньому дню боротьби з діабетом Бесіда зі студентами присвячена всесвітньому дню боротьби з діабетом[:ru]14.11.2019 р. доц. Подколзіна М.В.  та доц. Подгайна М.В. провели бесіду зі студентами груп Фс 17 (4.5з)-05 а,б Фс 17(4.0)-01 присвячену всесвітньому дню боротьби з діабетом.