23 лютого 2024 р. відбувався науковий фаховий семінар, на якому була представлена до апробації дисертаційна робота аспіранта PhD Матущак Марти Романівни

19 квітня 2024 року на кафедрі розпочалось засідання СНТ, в роботі якого приймали участь здобувачі денної та заочної форми навчання та співробітники кафедри. З вітальним словом до учасників конференції та співробітників кафедри звернулась завідувачка кафедри ОЕФ проф. Панфілова Г.Л.

За результатами проведеного засідання були визначені переможці:

1 місце Стрелецька Ганна ТПКЗм20(4,10д)-01, (наук. кер., к. економ. н., доц. Попова І.А.)

2 місце Маркович Софія Фм20(3,10д)-01 (наук. кер., к. фарм. н., доц. Дядюн Т.В.)

3 місце Ель-Ассрі Абделадим (наук. кер., д. фарм. н., проф. Панфілова Г.Л.)

Окремими номінаціями були відмічені наступні здобувачі:

За творчій підхід у наукових дослідженнях та наполегливість у досягненні цілей − Сітало Аріна Фм (4,10д)-02 (наук. кер., к. фарм. н. доц. Міщенко В.І.)

За відданість науковим принципам та наполегливість у наукових дослідженнях – Никонорова Маргарита Фм (4,10д)-03 д (наук. кер., д. фарм. н., проф. Немченко А.С. )

19.04.2024 р. відбулось засідання студентського наукового товариства (СНТ) в рамках реалізації другого етапу проведення ХХХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ» 19.04.2024 р. відбулось засідання студентського наукового товариства (СНТ) в рамках реалізації другого етапу проведення ХХХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ» 19.04.2024 р. відбулось засідання студентського наукового товариства (СНТ) в рамках реалізації другого етапу проведення ХХХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ» 19.04.2024 р. відбулось засідання студентського наукового товариства (СНТ) в рамках реалізації другого етапу проведення ХХХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ» 19.04.2024 р. відбулось засідання студентського наукового товариства (СНТ) в рамках реалізації другого етапу проведення ХХХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ» 19.04.2024 р. відбулось засідання студентського наукового товариства (СНТ) в рамках реалізації другого етапу проведення ХХХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ» 19.04.2024 р. відбулось засідання студентського наукового товариства (СНТ) в рамках реалізації другого етапу проведення ХХХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ» 19.04.2024 р. відбулось засідання студентського наукового товариства (СНТ) в рамках реалізації другого етапу проведення ХХХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ» 19.04.2024 р. відбулось засідання студентського наукового товариства (СНТ) в рамках реалізації другого етапу проведення ХХХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ»