18.09.2021р. Співробітники кафедри ОЕФ – проф. Панфілова Г.Л., доц. Юрченко Г.М., доц. Попова І.А. прийняли участь у освітньому проєкті “Ніч науки”. Гості університету відвідали навчальні аптеки кафедри ОЕФ, ознайомились з сучасними напрямками організації фармацевтичного забезпечення населення та автоматизації процесу обслуговування клієнтів аптек.

18.09.2021р. Співробітники кафедри ОЕФ - проф. Панфілова Г.Л., доц. Юрченко Г.М., доц. Попова І.А. прийняли участь у освітньому проєкті "Ніч науки" 18.09.2021р. Співробітники кафедри ОЕФ - проф. Панфілова Г.Л., доц. Юрченко Г.М., доц. Попова І.А. прийняли участь у освітньому проєкті "Ніч науки"