17.01.2024. Рудь Катерина Миколаївна, учениця 11-А класу Комунального закладу «Харківського ліцею № 151» Харківської міської ради представила результати наукової роботи на тему: «Дослідження показників якості пластирів на сучасному фармацевтичному ринку України». Наукові керівники:

• Дядюн Тетяна Валеріївна к. фарм.н., доцент
  • Білоус Ірина Володимирівна, учитель біології Комунального закладу « Харківського ліцею № 151» Харківської міської ради «Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії», вчитель методист.

17 січня 2024 р. співробітники кафедри взяли активну участь у проведенні науково-практичного семінару до Дня дітей-винахідників, який був організований НФаУ! 17 січня 2024 р. співробітники кафедри взяли активну участь у проведенні науково-практичного семінару до Дня дітей-винахідників, який був організований НФаУ! 17 січня 2024 р. співробітники кафедри взяли активну участь у проведенні науково-практичного семінару до Дня дітей-винахідників, який був організований НФаУ!

доцентом кафедри, к. фарм. н. Тетерич Н. В. була успішно прочитана інтерактивна лекція на тему: «Конфлікти та способи їх врегулювання» для школярів. На лекції школяри ознайомились з видами конфліктів та способами їх врегулювання в стресових умовах. Захід пройшов у теплій та дружній обстановці, а її учасники продемонстрували зацікавленість розв’язання конфліктів на конструктивній основі. У заході приймала участь й відповідальна за профорієнтаційну роботу на кафедрі – доцент, к. фарм.н. Дядюн Т.В.