04.10.2023 р. відбулася зустріч з куратором

4 жовтня у 13.00 відбулась зустріч у режимі ZOOMконференції

зав. кафедрою проф. Панфілової Г.Л. та куратора академічних груп здобувачів доц. Дядюн Т.В. з групою Фм21(4,10д)-02

Зустріч зі здобувачами вищої освіти проходила у теплій та дружній обстановці. Проф. Панфілова Г.Л. познайомилась зі здобувачами та запропонувала зустрітися у режимі ZOOM-конференції з нагоди Всесвітнього дня студента, які відмічається кожного року 21 жовтня. Було прийняте рішення, що на цій зустрічі здобувачі представлять презентації за темою «Чому я вирішив стати ФАРМАЦЕВТОМ», а співробітники кафедри представлять відеозвіт про матеріально-технічне обладнання організації навчального процесу, якій здійснюється на кафедрі на ОК ОЕФ та Медичне та фармацевтичне товарознавство. На зустрічі був представлений та обговорений план виховної роботи на осінній семестр 2023-24 н.р..

Наприкінці зустрічі всі висловили думку стосовно необхідності розробки ефективних шляхів комунікацій між здобувачами вищої освіти та куратором академічної групи й завідуючим кафедрою задля вирішення різних питань.