Семінар з попередньої апробації дисертаційної роботи PhD

22.01.2020р. на кафедрі організацї та економіки фармації відбувся фаховий семінар з попередньої апробації дисертаційної роботи Куриленко Ю.Є.

“Науково-методичні підходи до оцінки технологій охорони здоров’я з фармацевтичної допомоги хворим на серцево-судинні захворювання”, науковий керівник: завідувач кафедрою ОЕФ, доктор фармацевтичних наук, професор Немченко А.С. На семінарі були присутні співробітники кафедр ОЕФ, СФ, ФММ. Голова фахового семінару доктор фармацевтичних наук, професор Панфілова Г.Л., рецензенти: доктор фармацевтичних наук, професор кафедри ФММ Слободянюк М.М. та завідувач кафедри СФ кандидат фармацевтичних наук, доцент Волкова А.В.

Семінар з попередньої апробації дисертаційної роботи PhD Семінар з попередньої апробації дисертаційної роботи PhD