Фармацевтичну промисловість визнано одним з основних двигателей економіки Евросоюзу

Фармацевтична промисловість залишається ключовим фактором розвитку економіки європейських країн. Про це йдеться в аналітичній доповіді «Економічний вплив ряду фармацевтичних компаній в Європі», підготовленому незалежним дослідницьким інститутом WifOR за сприяння Європейської федерації фармацевтичної промисловості та асоціацій (EFPIA), передає Ремедиум.
В роботі розглядається економічний вплив і внесок в економіку ЄС в 2010-2014 роках семи виробників лікарських препаратів: Abbvie, AstraZeneca, Boehringer Ingelheim, Ipsen, J & J, Novartis та Sanofi.
У 2014 році розглянуті сім компаній в загальному рахунку привнесли в ВВП Євросоюзу 77,9 млрд євро. У доповіді підкреслюється, що діяльність фармвиробників забезпечує близько 865 тис. Робочих місць. З них трохи більше 153 тис. Чоловік працюють безпосередньо в фарміндустрії, тоді як решта 711,6 тис. Працівників працевлаштовані в суміжних областях.
Експерти відзначають, що хоча метою Європейської комісії є збільшення фінансування науково-дослідних розробок до 3% ВВП до 2020 року, компанії Abbvie, AstraZeneca, Boehringer Ingelheim, Ipsen, J & J, Novartis та Sanofi в значній мірі вже перевершили цей показник. Всі перераховані компанії в середньому реінвестують в розробку нових лікарських препаратів близько 17,4% свого прибутку.[:en]The pharmaceutical industry is a key factor in the economy of European countries. This is stated in a research report, “Economic Impact of a number of pharmaceutical companies in Europe”, prepared by an independent research institute WifOR the assistance of the European Federation of Pharmaceutical Industry and Associations (EFPIA), transmits Remedyum.
We consider the economic impact and contribution to the EU economy in the years 2010-2014 the seven producers of drugs: Abbvie, AstraZeneca, Boehringer Ingelheim, Ipsen, J & J, Novartis and Sanofi.
In 2014, seven companies considered in the total accounts brought to the GDP of the European Union 77.9 billion euros. The report emphasizes that the activities of pharmaceutical manufacturers provide about 865 thousand. Jobs. Of these, a little over 153 thousand. Man working directly in the pharmaceutical industry, while the remaining 711.6 thousand. Workers employed in related fields.
Experts note that although the purpose of the European Commission is to increase funding for research and development to 3% of GDP by 2020, the company Abbvie, AstraZeneca, Boehringer Ingelheim, Ipsen, J & J, Novartis and Sanofi largely already exceeded this figure. All of the company’s average reinvest in the development of new drugs for about 17.4% of their income.[:ru]Фармацевтическая промышленность остается ключевым фактором развития экономики европейских стран. Об этом говорится в аналитическом докладе «Экономическое влияние ряда фармацевтических компаний в Европе», подготовленном независимым исследовательским институтом WifOR при содействии Европейской федерации фармацевтической промышленности и ассоциаций (EFPIA), передает Ремедиум.
В работе рассматривается экономическое влияние и вклад в экономику ЕС в 2010-2014 годах семи производителей лекарственных препаратов: Abbvie, AstraZeneca, Boehringer Ingelheim, Ipsen, J & J, Novartis и Sanofi.
В 2014 году рассмотрены семь компаний в общем счете привнесли в ВВП Евросоюза 77900000000 евро. В докладе подчеркивается, что деятельность фармпроизводителей обеспечивает около 865 тыс. Рабочих мест. Из них чуть более 153 тыс. Человек работают непосредственно в фарминдустрии, тогда как остальные 711,6 тыс. Работников трудоустроены в смежных областях.
Эксперты отмечают, что хотя целью Европейской комиссии является увеличение финансирования научно-исследовательских разработок до 3% ВВП к 2020 году, компании Abbvie, AstraZeneca, Boehringer Ingelheim, Ipsen, J & J, Novartis и Sanofi в значительной степени уже превзошли этот показатель. Все перечисленные компании в среднем реинвестируют в разработку новых лекарственных препаратов около 17,4% своей прибыли.[:]