SAFEMed зустріч з НСЗУ та виробниками по питанню ціноутворення інсулнів

12.04.2021 р. За запрошенням Національної Служби Здоров’я України (НСЗУ) завідувачка кафедри ОЕФ, професор Алла Немченко та доцент кафедри ОЕФ Вікторія Назаркіна прийняли участь у зустрічі з представниками фармацевтичних компаній по обговоренню питання підходів та зміни моделі ціноутворення на інсуліни, в тому числі ціноутворення для оригінальних препаратів та біосимілярів.

SAFEMed  зустріч з НСЗУ та виробниками по питанню ціноутворення інсулнівSAFEMed  зустріч з НСЗУ та виробниками по питанню ціноутворення інсулнів

Захід було проведено онлайн за допомогою платформи Google meet. Основна мета зустрічі – запропонована модель ціноутворення, яка передбачає розрахунок граничної-оптово відпускної ціни в межах однієї референтної групи, які формуються за критеріями: АТХ – код, МНН та форма випуску.

SAFEMed  зустріч з НСЗУ та виробниками по питанню ціноутворення інсулнів