Міжкафедральний науково-практичний семінар присвячений до Всесвітнього дня боротьби з діабетом

17.11. 2021р. Кафедрами соціальної фармації й організації та економіки фармації Національного фармацевтичного університету за участю співробітників ТОВ «Гінсенг» проведено міжкафедральний науково-практичний семінар на тему: «Діабет як актуальна проблема національної системи охорони здоров’я»

Відкрили семінар вітальним словом професор Алла Немченко та доцент Аліна Волкова. Семінар присвячений проблемам надання фармацевтичної допомоги хворим з цукровим діабетом, а саме підвищенню її якості та доступності.

Під час науково-практичного семінару були заслухані доповіді:

директора ТОВ «Гінсенг» Олени Феоклістової та заступника директора Лариси Фурси

асистента кафедри організації та економіки фармації Алли Лебедин