[:uk]07.11.2019 р. Бесіда зі студентами на тему: «Визначні митці України. Бесіда присвячена 125 річчю від дня народження Довженка О.П.»

доц. Назаркіна В.М. та доц. Подколзіна М.В провели бесіду зі студентами групи ЕП17(4,0д) 01, Фс 17(4,5з) -05а,б на тему: «Визначні митці України. Бесіда присвячена 125 річчю від дня народження Довженка О.П.»

Присутні: проф. Панфілова Г.Л., доц. Подколзіна М.В., доц. Юрченко Г.М., доц. Чернуха В.М., доц. Тетерич Н.В., ас. Міщенко В.І.

ас. Куриленко Ю.Є., доц. Подгайна М.В., доц. Тимофеєв С.В.

Бесіда зі студентами на тему: «Визначні митці України. Бесіда присвячена 125 річчю від дня народження Довженка О.П.»Бесіда зі студентами на тему: «Визначні митці України. Бесіда присвячена 125 річчю від дня народження Довженка О.П.»[:]