Участь ас. кафедри Куриленко Ю.Є. у ІХ Науково-практичній конференції “Школи молодих науковців АТ “Фармак”

29.10.21р. Асистент кафедри ОЕФ Юлія Куриленко прийняла участь у ІХ Науково-практичній конференціі “Школи молодих науковців”  – «Наука та сучасне фармацевтичне виробництво» яка організована АТ “Фармак”. Конференція була преведена з використанням дистанційних технологій.

Від кафедри була представлена доповідь за темою: “Study of dynamics prescribed prescriptions to patients with cardiovascular diseases”(Ретроспективний аналіз виписаних рецептів пацієнтам на серцево-судинні захворювання за програмою “Доступні ліки”) (науковий керівник – д.ф.н., професор, завідувач кафедри ОЕФ Алла Немченко).

Участь ас. кафедри Куриленко Ю.Є. у ІХ Науково-практичній конференції "Школи молодих науковців АТ "Фармак"Участь ас. кафедри Куриленко Ю.Є. у ІХ Науково-практичній конференції "Школи молодих науковців АТ "Фармак"