НАЗАРКІНА Вікторія Миколаївна

кандидат фармацевтичних наук, доцент

НАЗАРКІНА Вікторія Миколаївна
НАЗАРКІНА Вікторія Миколаївна

Доцент кафедри організації та економіки фармації, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

 

Народилася 22.06.1975 р. у м. Антрацит Луганської обл.

ЗакінчилаУкраїнську фармацевтичну академію у 1997 р., отримавши диплом з відзнакою за спеціальністю«Фармація», кваліфікація – «провізор», у 1998 р. закінчила магістратуру за спеціальністю «Фармація».

Має другу вищу економічну освіту – у 2006 р. закінчила Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія» за спеціальністю «Економіка підприємства».

У 2002 р. захистила дисертацію на тему: «Науковеобґрунтуванняаспектівуправліннясоціально-трудовимивідносинами у фармацевтичній галузі» на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук.

Науково-педагогічну діяльність розпочала у 2001р. на посаді старшого викладача кафедри управління та економіки фармації Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ.

З 2005 р. працює на посаді доцента кафедри організації та економіки фармації. З 2006 р. відповідає за методичну роботу.

Є автором і співавтором близько200 наукових і навчально-методичних праць. За її участю видано 10підручників, 45 навчальних посібників 80 методичних рекомендаційз організації та економіки фармації, управління фармацією, управління соціальними процесами, економіки охорони здоров’я, аудиту, контролінгу, ОЕФ та ПК галузі, організації фармацевтичного забезпечення населення, системного аналізу діяльності фармацевтичних закладів, ціноутворення тощо.

Створено 3 дистанційні курси («Організація та економіка фармації», «Системний аналіз діяльності фармацевтичних закладів»). Розроблено кваліфікаційну характеристику «Експерт з оцінки медичних технологій» та освітньо-професійну програму «Оцінка технологій охорони здоров’я» другого (магістерського) рівня спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація», понад 50 навчальних програм з профільних дисциплін спеціальності «Фармація», «Технологія парфумерно-косметичних засобів» тощо. Співавтор 5 монографій, 6 науково-методичних рекомендацій МОЗ України,2 інформаційних листів, 6 авторських свідоцтв та понад50 наукових статей в українських і закордонних наукових журналах.

НАПРЯМИ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ:

ціноутворення на лікарські засоби, проблеми державного регулювання в фармації, оцінка технологій охорони здоров’я.

ВИКЛАДАЄ ДИСЦИПЛІНИ

організація та економіка фармації,

державне управління та регулювання діяльності підприємств галузі,

аудит,

контролінг,

аудит і оцінювання управлінської діяльності

ВИЗНАННЯ.

Почесна грамота НФаУ (2017).

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Член громадської організації «Харківська обласна асоціація фармацевтичних працівників». Заст. Голови комітету «Економіка та організація фармації» фахової експертизи тестових матеріалів ліцензійних іспитів «Крок-2. Фармація». Брала участь в розробці проектів нормативно-правових актів (закону «Про лікарські засоби», наказів МОЗ України); Концепції імпортозаміщення.

Посилання на авторськi профiлi

https://scholar.google.com.ua/citations?user=NntY4boAAAAJ&hl=ru https://orcid.org/0000-0002-0767-6180 https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57193538163 https://publons.com/researcher/3331403/