[:uk]доц. Подколзіна М.В., доц. Хіменко С.В. провели  дискусійні заняття у групах Фс 16(5.0)-02, Фс 16(5.0)-01, студенти виступали та обговорювали питання та особливості Системи е-health та впровадження електронної рецептури в Україні.

В ході дискусії були визначкені кращі презентації.

Присутні: проф. Панфілова Г.Л., доц. Назаркіна В.М., ас. Лебедин А.М., ас. Міщенко В.І.

Заняття у форматі семінара. Розглянуті доповіді студентів на тему «Система е-health та впровадження електронної рецептури в Україні» Заняття у форматі семінара. Розглянуті доповіді студентів на тему «Система е-health та впровадження електронної рецептури в Україні» Заняття у форматі семінара. Розглянуті доповіді студентів на тему «Система е-health та впровадження електронної рецептури в Україні»[:]