Виховна бесіда зі здобувачами вищої освіти

[:uk]Викладачами кафедри ОЕФ у грудні  був проведений цикл виховних бесід за наступними темами:

“Етична поведінка під час новорічних свят” 4 курс 12,13 групи  проф. Немченко А.С., доц. Хіменко С.В.

“Правила поведінки у навчальних корпусах університету та гуртожитках на передодні новорічних свят” 4 курс ТПКЗ 1 група  доц. Тімофеєв С.В.

“Естетичний аспект: прикраси новорічної ялинки” 5 курс 01,02 групи викладач ас. Міщенко В.І.

“Новий рік. Традиції. Святкування. ” двЛ01а  доц. Подколзіна М.В.

“Безпечний Новий рік. Попередження при застосуванні піротехніки (фейерверки та бенгальскі вогні ) ” двЛ 01а  ас. Куриленко Ю.Є.

“Естетичне виховання, як складова частина гармонійного розвитку особистості.” 2а,б доц. Назаркіна В.М.

[:en]Викладачами кафедри ОЕФ  був проведений цикл виховних бесід за наступними темами:

.Виховна бесіда зі здобувачами вищої освіти

“Естетичне виховання, як складова частина гармонійного розвитку особистості.” 4 курс 2а,б доц. Назаркіна В.М.

.Виховна бесіда зі здобувачами вищої освіти

“Новий рік. Традиції. Святкування. ” двЛ01а  доц. Подколзіна М.В.

“Морально-етичне виховання особистості” 4 курс 4 група доц. Тімофеєв С.В

.Виховна бесіда зі здобувачами вищої освіти

“Розвиток та становлення морально-духовних цінностей особистості у сучасному світі.” 3 курс 1 група доц. Тетерич Н.В., ас. Куриленко Ю.Є.