Профорієнтаційна робота

Кафедрою ОЕФ проводиться інформаційна та комунікаційна робота з цільовою аудиторією, а саме з фахівцями фармації (провізорами та фармацевтами) і медицини (лікарями) на циклах підвищення кваліфікації.
Профорієнтаційна робота

Підготовка висококваліфікованих фахівців фармації мало не основний фактор з тих, що якісно впливають на ефективність функціонування усієї фармацевтичної галузі.

Сьогодні розвиток ринку освітніх послуг, що надаються окрім НФаУ ще досить великою кількістю різноманітних вищих навчальних закладів (і не лише фармацевтичного профілю), відбувається особливо жваво. З огляду на це, профорієнтаційна робота в НФаУ є особливо необхідною.

Діяльність, яка проводиться співробітниками кафедри, принципово відрізняється від такої на навчальних кафедрах, по-перше, тим, що вона проводиться протягом усього року і, в основному, на виїзних циклах. По-друге, ця робота ведеться не з учнями шкіл, а з їх батьками, родичами та близькими. До того ж, ця аудиторія вже має повну уяву не лише про навчання на фармацевтичному факультеті ВНЗ, але й безпосередньо про професійну діяльність на місцях.

Звичайно, контингент не має необхідності в одержанні інформації про професію взагалі, бо фахівці в ній працюють. Проте розповідь про те, як відбувається освітній процес в НФаУ сьогодні, викликає у слухачів не вдавану, а щиру зацікавленість. Адже більша частина з тих, кому сьогодні необхідне підвищення кваліфікації, навчались саме в стінах НФаУ. Для максимально повного повідомлення про НФаУ, до комплекту інформаційних матеріалів входять: газета НФаУ «Молодість фармації» (спецвипуск для абітурієнтів), правила прийому, рекламні проспекти про НФаУ (характеристика факультетів, спеціальностей та ін.), спеціальне видання про НФаУ, відеороліки тощо.

Імідж НФаУ характеризується своїм яскравим життєвим різнобарв’ям. Тому, безперечно, під час проведення такої інформаційно-комунікативної роботи вкрай важливо мальовничо висвітити багатогранне життя Alma mater. Наукова, суспільна, творча діяльність та студентське життя-буття у навчальний та вільний час – все-все освітлюється під час профорієнтаційної роботи.

17.04.2021р. Співробітниками кафедри ОЕФ було проведено профорієнтаційний захід у авторській школі Бойко. У рамках заходу завідувач кафедри ОЕФ професор Немченко А.С. прочитала лекцію - "Аптечні роботи - це реальність" на якій було присутньо близько 100 учнів.

news news news news news

01.04.2021р. Завідувач кафедри ОЕФ проф. Немченко А.С. провела лекцію - "Аптечні роботи - це реальність" в рамках Pharm-camp для студентів спеціальності "Фармація" з КЗ "Мелітопольський медичний фаховий коледж" Запорізької обласної ради.

news news news news

30.03.2021р. проф. Панфілова Г.Л. провела онлайн-лекцію «Аптека-прорив у майбутнє» в рамках Pharm-camp.

news news

04.01.2021 р. - 05.01.2021р. Завідувач кафедри ОЕФ проф. Немченко А.С. провела лекцію - "Аптечні роботи - реальність" у рамках профорієнтаційного табору НФаУonline PHARM CAMP НФаУ- 2021 «Фармація – наука про ліки і не тільки!» під час зимових шкільних канікул.

05.01.2021р. проф. Панфілова Г.Л. провела лекцію на тему "Аптека-прорив у майбутнє" для учнів 8А,Б,В,Г класів у Харківській гімназії №172 Харківської міської ради Харківській області. Після лекції проф. Панфілова Г.Л. поспілкувалась з учнями з питань вступу до НФаУ, порядку навчання та організації роботи сучасних аптек.

news news

5.06.2020, 10.06.2020, 13.06.2020,17.06.2020, 25.06.2020 Відео конференції – презентації ОПП «Оцінка технологій охорони здоров’я»

news

28.11.2019 р. Викладачами кафедри була організована профорієнтаційна екскурсія до навчальної аптеки для школярів спеціалізованої санаторної школи № 13 м. Харкова.

news news news

26.11.2019 р. доц. Назаркіна В.М., ас. Лебедин А.М. відвідали разом із студентам групи Фс16(5,0д)-06 аптеку «Леда». Студенти познайомилися зорганызацыэю роботи в аптечному заклады та виготовленням екстемпоральної рецептури та води очищеної.

news news news news

22.11.2019 р. проф. Панфілова Г.Л., доц. Чернуха В.М., ас. Міщенко В.І., доц. Подколзіна М.В., ас. Лебедин А.М., доц. Тімофеєв С.В., доц. Тетерич Н.В. провели бесіду з метою профорієнтації на кафедрі ОЕФ, на базі навчальної аптеки за темою «Я – працівник аптеки, етичні аспекти співпраці провізора і пацієнта» для учнів 10 а,б класів ЗОШ «Першотравнева».

news news

02.11.2019 р. участь у Дні відкритих дверей НФаУ

news

28.10.2019 екскурсія школярів КЗХСШ № 11 ботанічним садом НФаУ

news