НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Підготовка кандидатів та докторів наук

Традиційно на кафедрі ОЕФ здійснюється підготовка докторантів, аспірантів та пошукувачів за спеціальністю 15.00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація.

Здійснюється підготовка 1 докторської (доц. Назаркіна В.М.) та 3 кандидатських дисертацій (1 контрактний аспірант).

Здобувачі вищої освіти рівня РhD (2020p.)

Ас. каф. ОЕФ Куриленко Ю. Е. Пройшла успішну апробацію дисертаційної роботи на тему «Науково-методичні підходи до оцінки технологій охорони здоров’я з фармацевтичної допомоги хворим на серцево-судинні захворювання»

23.06.2020 р. відбулась апробація дисертаційної роботи доцента кафедри організації та економіки фармації Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця Гали Л.О. (науковий консультант проф. кафедри ОЕФ НФаУ Панфілова Г.Л.) на тему «Теоретико-прикладні підходи до впровадження Належної аптечної практики в систему фармацевтичного забезпечення населення в умовах медичного страхування» на здобуття наукового ступеня доктора фармацевтичних наук за спеціальністю 15.00.01-технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація

Шановні здобувачі третього (магістерського) рівня підготовки за спеціальністю 226 Фармація, промислова фармація, заочної форми навчання (PhD)!

Кафедра ОЕФ НФаУ вітає ВАС на нашому сайті!

Враховуючи впровадження комплексу карантинних заходів (до 24.04.2020 р.) в країні доводимо до Вашого відома, що консультативна допомога з організації дистанційного навчання за дисципліною “Сучасний стан наукових знань спеціальності “Фармація” (Модуль 1) буде проводиться проф. Панфіловою Ганною Леонідівною у режимі ZOOM-конференцій.

Перша зустріч відбудиться 22 квітня 2020 р. у 14.00 за посиланням:

Індифікатор конференції: 837 243 7433

Пароль: 1jT3OA

Це регулярна конференція, тому зберігайте інформацію на її посилання.

Чекаємо на Вас та бажаємо здоров’я та успіхів!