НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

КАФЕДРА ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ЕКОНОМІКИ ФАРМАЦІЇ

Logo-NPhU new year

Новини

Новини кафедри

21.05.2020 р. доц. Демченко Н.В провела відеолекцію з використанням платформи Zoom  на тему  День Європи

Читати далі

21.05.2020 р. доц. Демченко Н.В. провела освітньо-виховну лекцію на тему: «Вишиванка – національний символ»

Читати далі

20.05.2020 р. доц. Демченко провела  майстер-клас «День фінансової грамотності»  з використанням платформи ZOOM

Читати далі

26.04.2020 р. доц Демченко Н.В. разом  із студентами 1 курсу спеціальності «Фармація» переглянули історичний документальний фільм «Чорнобиль – 3828»

Читати далі

21.04.2020 р. доц Демченко Н.В. та ас. Курисленко Ю.Є. провели дискусію з використанням платформи Zoom

Читати далі

Фармацевтична наука

22.01.2020р. на кафедрі організацї та економіки фармації відбувся фаховий семінар з попередньої апробації дисертаційної роботи Куриленко Ю.Є.

Читати далі

06.12.2019 р. зав. каф. ОЕФ проф. Немченко А.С. разом із викладачами доц. Назаркіна В.М., доц. Попова І.А.,, ас. Лебедин А.М. та здобувачами вищої освіти за новою програмою “Оцінка технологій охорони здоров’я” прийняли участь у ІІІ Медико-правовому форумі “Конституційні засади медичної реформи в Україні”.

Читати далі

21 серпня 2019 р. був проведений перший семінар в Україні на базі НФаУ, у Харківській області під патронатом МОЗ, за темою: «Актуальні питання впровадження оцінки медичних технологій та здійснення публічних закупівель в галузі охорони здоров’я». Семінар проводився для лікарів, медичних сестер, бухгалтерів, економістів, фармацевтів, провізорів, науковців. У заході взяли участь більше 150 фахівців.

Читати далі

28 лютого 2019 р. Завідуюча кафедрою організації та економіки фармації професор Немченко А.С. прийняла участь в роботі Національного форуму з оцінки медичних технологій в Україні.

Читати далі

Фармацевтична практика

Фармацевтична промисловість залишається ключовим фактором розвитку економіки європейських країн. Про це йдеться в аналітичній доповіді «Економічний вплив ряду фармацевтичних компаній в Європі», підготовленому незалежним дослідницьким інститутом WifOR за сприяння Європейської федерації фармацевтичної промисловості та асоціацій (EFPIA), передає Ремедиум. В роботі розглядається економічний вплив і внесок в економіку ЄС в 2010-2014 роках семи виробників лікарських препаратів: […]

Читати далі