Міжвузівський науково-практичний семінар “Питання профілактики, підвищення ефективності лікування та соціальної реабілітації хворих на СНІД в Україні”

1.12.2021р. Кафедрою ОЕФ та СФ за участю співробітників Луганського державного медичного університету, Донецького національного медичного університету та кафедри фармації та ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет» проведено науково-практичний семінар на тему: “Питання профілактики, підвищення ефективності лікування та соціальної реабілітації хворих на СНІД в Україні”.З вітаннями до учасників семінару звернулись завідуючі кафедрами ОЕФ та СФ проф. Алла НЕМЧЕНКО та доц. Аліна ВОЛКОВА.

У роботі семінару приймали участь аспіранти кафедри ОЕФ Валерія ЄФРЕМОВА з доповіддю “Проблеми централізованого фармацевтичного забезпечення ВІЛ позитивних осіб та хворих на СНІД в Україні”, (Луганський держаний медичний університет), Любов БОБОШКО (Донецькій національний медичний університет), Марина ФЕДОТОВА та Марта МАТУЩАК (ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет», а також Ясін ІФТАХІ з доповіддю “Проблеми поширення ВІЛ-інфекції в Марокко” ‒ студент 4 курсу 1 групи, який є членом студентського наукового товариства кафедри ОЕФ, (науковий керівник – проф. Ганна ПАНФІЛОВА).

Також була заслухана доповідь доцента кафедри соціальної фармації Юлії КОРЖ на тему «Законодавство України у сфері боротьби з ВІЛ/СНІДом: сучасний стан і шляхи вдосконалення».
Міжвузівський науково-практичний семінар "Питання профілактики, підвищення ефективності лікування та соціальної реабілітації хворих на СНІД в Україні" Міжвузівський науково-практичний семінар "Питання профілактики, підвищення ефективності лікування та соціальної реабілітації хворих на СНІД в Україні"