ІІІ Науковий семінар «Формування єдиної методологічної бази у проведенні прикладних наукових досліджень в фармації» (ІІ тур)

29.10.21р. На кафедрі ОЕФ за організацією професора кафеди Ганни Панфілової було проведено другий тур ІІІ Наукового семінару на тему: “Формування єдиної методологічної бази у проведенні прикладних наукових досліджень в фармації”

Учасники: науковці кафедри ОЕФ НФаУ; аспіранти 2 р. вечірньої та денної форми навчання за спеціальністю «Фармація» ФphD20 (4,0д) 01 фл, тл, фх; зацікавлені особи.
Були заслухані доклади аспірантів НФаУ: Бондар Любов (кафедра АТЛ); Чернявська Еліна (кафедра нормальної та патологічної фізіології). Під час обговорення отриманих результатів прикладних досліджень було звернуту особливу уваги щодо дотримання вимог оформлення публікацій у журналах, які індексуються у наукометричних базах Scopus та Web of Science Core Collection. Крім того, обговорювалися проблеми проведення прикладних досліджень у фармації за різними напрямками.