ІІІ Науковий семінар «Формування єдиної методологічної бази у проведенні прикладних наукових досліджень в фармації»

15-17.11.21р. На кафедры ОЕФ вже традиційно був проведений ІІІ Науковий семінар на тему «Формування єдиної методологічної бази у проведенні прикладних наукових досліджень в фармації» за організацією професора Ганни Панфілової.

Учасники: науковці кафедри ОЕФ НФаУ; аспіранти 2 р. заочної форми навчання за спеціальністю «Фармація» ФphD20 (4,0д) 01 фл, тл, фх; зацікавлені особи.

Були заслухані доклади аспірантів НФаУ: Ляденко Ганни (кафедра ОЕФ), Єфремової Валерії (кафедра ОЕФ); Федорова Марини (кафедра ОЕФ); Поліщук Юлії (кафедра ХПС); Бондарець Інни (кафедра фармацевтичної хімії).Під час проведення наукового семінару активно обговорювали проблеми проведення прикладних досліджень у фармації за різними напрямками та представлення отриманих результатів у публікаціях.