Участь в SAFEMed Webinar Series 2.0 – HTA

24.03.2021 р. та 01.04.2021 р. Завідувачка кафедри ОЕФ професор Алла Немченко  разом із співробітниками кафедри доцентом Вікторією Назаркіною, доцентом Мариною Подгайною та асистентом Юлією Куриленко прийняли участь у серії вебінарів, що організовані SAFEMed за підтримки USAID, у рамках проекту «Безпечні, доступні та ефективні ліки для українців».

Тематика – SAFEMed Webinar Series 2.0 – “HTA and patients’ access to innovative medicines” (Оцінка медичних технологій та доступ пацієнтів до інноваційних лікарських засобів).

Участь в SAFEMed Webinar Series 2.0  - HTAУчасть в SAFEMed Webinar Series 2.0  - HTA

Спікером першого вебінару, який пройшов 24 березня був Ніл Бертелсен (Neil Bertelsen) – Член правління, Patient Focused Medicines Development (PFMD) та колишній Голова Patient and Citizen Involvement Interest Group, HTAi. Тема доповіді: “Patient and citizen involvement in HTA”.
Участь в SAFEMed Webinar Series 2.0  - HTA

Спікером другого вебінару, який відбувся 1 квітня була Енн Сінгл (Ann Single) – Член керівного комітету, Patient Voice Initiative та Голова Patient and Citizen Involvement Interest Group, HTAi. Тема доповіді: “Patient involvement in health technology assessment: part ІІ”.

Участь в SAFEMed Webinar Series 2.0  - HTA

Учасники вебінару мали можливість задати питання спікеру та почути відповідь у реальному часі, а токож прийняти участь в дискусії за допомогою інструментів ZOOM.