29.03.21 Попова І.А. виступила на Вченій  раді ДУ Інституті економіко-правових досліджень ім. В.К. Мамутова Національної академії наук України з доповідною запискою «Моніторинг планів соціально-економічного розвитку на 2020-2021 роки Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей в контексті використання інструментів позиціонування регіоні.

В доповіді було визначено сутність, складові й інструменти позиціонування регіону. Доведено, що визначення інструментів позиціонування є підґрунтям для просування регіонів, як місця зручного для життя, відпочинку та бізнесу.

Виступ Попової І.А. на Вченій раді ДУ Інституті економіко-правових досліджень ім. В.К. Мамутова Виступ Попової І.А. на Вченій раді ДУ Інституті економіко-правових досліджень ім. В.К. Мамутова