Науково-практичний семінар до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

24.03.2021 р. Кафедрою організації та економіки фармації спільно з Кафедрою соціальної фармації було проведено науково-практичний семінар на тему: «Соціально-економічні проблеми фармацевтичного забезпечення хворих на туберкульоз».

З доповіддю на семінарі виступили: д.ф.н., проф. кафедри ОЕФ Панфілова Г.Л., аспірант кафедри СФ Романько Т.А. та лікар-фтизіатр КНП Харківської обласної ради «Обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру №7» Клочкова А.І.
Учасниками семінару обговорено нагальні питання профілактики, лікування хворих на туберкульоз та сучасні проблеми щодо ефективного та якісного фармацевтичного забезпечення хворих.

Науково-практичний семінар до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозомНауково-практичний семінар до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом