Науково-практична конференція “Український фармрітейл та Covid-19: вороги або партнери”

19 вересня 2020 року за ініціативою громадських організацій – Донецької та Харківської асоціаціїй фармацевтичних працівників, в м. Святогірськ була проведена науково-практична конференція “Український фармрітейл та Covid-19: вороги або партнери“, яка була приурочена святкуванню Дня фармацевтичного працівника.

З вітальною промовою до колег, гостей та друзів цього заходу звернувся Віктор Хомен-ко, голова правління Громадської організації «Донецька обласна фармацевтична асоціація», завідувач кафедри фармації та фармакології Донецького національного медичного університету, заслужений працівник охорони здоров’я України, доктор фармацевтичних наук, професор.

Завідучкою кафедри організації та економіки фармації Національного фармацевтичного університету, віце-президентом Харківської обласної асоціації фармацевтичних працівників, професором Немченко Аллою Семенівною була зроблена доповідь на тему: “Аналіз сучасних проблем розповсюдження фальсифікованих лікарських засобів в Україні“, в якій зокрема була зроблена оцінка ризиків та загроз, що виникли у зв’язку з активізацією підробок медичної та фармацевтичної продукції під час пандемії Covid-19 практично у всіх регіонах країни.

Окрім того, з вітальним словом та звітами про діяльність у нових обмежувальних умовах виступали Ната-лія Деревянко, директор виробничого департаменту ПрАТ «Фітофарм», Ольга Дем’яненко, регіональний менеджер, Група компаній «Кусум», Ірина Купченко, старший медичний представник компанії по Східній Україні, ТОВ «Квайссер Фарма Україна». Щотижневик  “Аптека” надав можливість більш детально ознайомитись з цією подією на офіційному сайті  за посиланням https://www.apteka.ua/

Науково-практична конференція "Український фармрітейл та Covid-19: вороги або партнери"Науково-практична конференція "Український фармрітейл та Covid-19: вороги або партнери"Науково-практична конференція "Український фармрітейл та Covid-19: вороги або партнери"

Науково-практична конференція "Український фармрітейл та Covid-19: вороги або партнери"Науково-практична конференція "Український фармрітейл та Covid-19: вороги або партнери"[:]