Семінар з оцінки медичних технологій охорони здоров’я

[:uk]21 серпня 2019 р. був проведений перший семінар в Україні на базі НФаУ, у Харківській області під патронатом МОЗ, за темою: «Актуальні питання впровадження оцінки медичних технологій та здійснення публічних закупівель в галузі охорони здоров’я». Семінар проводився для лікарів, медичних сестер, бухгалтерів, економістів, фармацевтів, провізорів, науковців. У заході взяли участь більше 150 фахівців.

Семінар з оцінки медичних технологій охорони здоров'яСемінар з оцінки медичних технологій охорони здоров'я

Учасників привітали: перший проректор НФаУ Федосов А.І., радник в.о. міністра охорони здоров’я Коба Т.М., представник Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації Рахно М.В., завідувач кафедри організації та економіки фармації, доктор фармацевтичних наук, професор, Заслужений працівник фармації України, президент ГС «Українське агентство з оцінки технологій охорони здоров‘я» Косяченко К.Л.

Спікерами були : завідувач кафедри ОЕФ НФаУ доктор фармацевтичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Немченко А.С., кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри ОЕФ НФАУ Назаркіна В.М.

Метою заходу є поширення інформації щодо оцінки технологій охорони здоров’я серед фахівців, а також ознайомлення з новою освітньо – професійною програмою «Оцінка технологій охорони здоров‘я», яка впроваджена на базі НФаУ.[:]