НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

КАФЕДРА ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ЕКОНОМІКИ ФАРМАЦІЇ

Logo-NPhU new year

Фармацевтична наука

Семінар з попередньої апробації дисертаційної роботи Куриленко Ю.

22.01.2020р. на кафедрі організацї та економіки фармації відбувся фаховий семінар з попередньої апробації дисертаційної роботи Куриленко Ю.Є.

Читати далі

Участь викладачів у ІІІ Медико-правовому форумі “Оцінка технологій охорони здоров’я”

06.12.2019 р. зав. каф. ОЕФ проф. Немченко А.С. разом із викладачами доц. Назаркіна В.М., доц. Попова І.А.,, ас. Лебедин А.М. та здобувачами вищої освіти за новою програмою “Оцінка технологій охорони здоров’я” прийняли участь у ІІІ Медико-правовому форумі “Конституційні засади медичної реформи в Україні”.

Читати далі

Семінар з оцінки медичних технологій охорони здоров’я

21 серпня 2019 р. був проведений перший семінар в Україні на базі НФаУ, у Харківській області під патронатом МОЗ, за темою: «Актуальні питання впровадження оцінки медичних технологій та здійснення публічних закупівель в галузі охорони здоров’я». Семінар проводився для лікарів, медичних сестер, бухгалтерів, економістів, фармацевтів, провізорів, науковців. У заході взяли участь більше 150 фахівців.

Читати далі

Національний форум з оцінки медичних технологій в Україні

28 лютого 2019 р. Завідуюча кафедрою організації та економіки фармації професор Немченко А.С. прийняла участь в роботі Національного форуму з оцінки медичних технологій в Україні.

Читати далі

З Днем фармацевтичного працівника України

Шановні колеги!

Читати далі

Виходить друком унікальна книга «Система якості і належні практики в фармації»

У вересні фармацевтичну громадськість України чекає приємний сюрприз – виходить друком унікальна книга «Система якості і належні практики в фармації». Випуск цієї монографії напередодні професійного свята – Дня фармацевтичного працівника – представляється знаковим. Оскільки дана праця – це, без перебільшення, джерело спеціалізованої інформації, яка вичерпно і всебічно характеризує специфічну, відмінну від усіх інших сфер діяльності […]

Читати далі

Науково-практичний семінар у м. Святогірськ за участю проф. Немченко А.С.

8 вересня 2017 р. у м. Святогірськ Донецької обл. завдяки зусиллям ГО «Донецька обласна фармацевтична асоціація» в особі її голови правління, професора Хоменка В.М., зав. кафедри фармації і фармакології ДонНМУ, відбувся науково-практичний семінар, на якому обговорювалися актуальні проблеми вітчизняної фармації в умовах кризи.

Читати далі

ТРК “Оріон” – інтерв’ю проф. Немченко А.С.

Інтерв’ю проф. Немченко А.С. стосовно референтного ціноутворення та реімбурсації витрат на ліки у студії ТРК “Оріон” для програми “По суті”

Читати далі

Знання студентів-медиків тестуватимуть на відповідність стандартам США

У 2017 році МОЗ проведе оцінку стану медичної освіти в Україні в порівнянні з міжнародними, зокрема американськими, стандартами. Зовнішнє оцінювання якості підготовки майбутніх лікарів буде відбуватися кількома шляхами. Про це Міністерство охорони здоровʼя повідомило ректорів вищих медичних навчальних закладів офіційним листом, передає сайт Нацмедуніверситету ім. Богомольця. У документі говориться, що до ліцензійного іспиту «Загальна лікарська […]

Читати далі

Українська фармація – вчора, сьогодення, завтра

22-23 вересня 2016 р. поряд з одним із семи природних чудес України – озером Синевір відбулась наукова конференція з міжнародною участю «Українська фармація – вчора, сьогодення, завтра». Організатором зазначеної події була кафедра фармакології та фармації Донецького національного медичного університету ім. М. Горького, інформаційну та організаційну підтримку у проведенні конференції було надано кафедрою організації та економіки […]

Читати далі