КАФЕДРА ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ЕКОНОМІКИ ФАРМАЦІЇ

НАЦІОНАЛЬНОГО ФАРМАЦЕВТИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Logo-NPhU new year

Новини кафедри

Конкурс на здобуття Нагороди «Панацея молода»

11.04.2019р.  Викладачем кафедри ОЕФ доц. Мороз С.Г., аспірантом кафедри Куриленко Ю.Є. та студентати 4 куру 15 групи було відвідано конкурс на здобуття нагороди «Панацея молода».

Читати далі

Засідання 17 секції на конференції “Актуальні питання створення нових лікарських засобів”

10.04.2019р. відбулося спільне засідання 17 секції “Соціально-економічні дослідження у фармації” у рамках ХХVI Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів». Під час засідання було прослухано доповіді здобувачів вищої освіти на різні актуальні соціально-економічні напрямки. За результами виступів: Диплом І ступеню отримала Карпенко Каріна тема доповіді: Екологічні портрети 3-х поколінь […]

Читати далі

Науково- практична конференція «Весна надії»

1.03. 2019 р. Завідувач кафедри ОЕФ проф. Немченко А.С. прийняла участь у Науково- практичній конференції «Весна надії» (форум)  м. Святогірськ Донецької обл.

Читати далі

Семінар –тренінг з ПДД

11.03.19 р. доц. Подколзіна М.В. провела для учнів 10 класу 16 школи семінар –тренінг з ПДД, тема «Зупинка кровотечі».

Читати далі

Привітання студентів з 8 березня

Викладачем доц. Подколзіною М.В. для 5 групи 4 курса була проведена бесіда щодо історії Свята 8 березня.

Читати далі

Національний форум з оцінки медичних технологій в Україні

28 лютого 2019 р. Завідуюча кафедрою організації та економіки фармації професор Немченко А.С. прийняла участь в роботі Національного форуму з оцінки медичних технологій в Україні.

Читати далі

Лекція психолога Пляка Л.В.

Викладачем Подколзіною М.В. та студентами 4 куру 5 групи була відвідана лекція психолога Пляка Л.В. присвячена булінгу та Закону України щодо цієї проблеми.

Читати далі

Відвідання виставки книжок у бібліотеці НФаУ

Викладачем доц. Подколзіною М.В. та студетами  Фс 16 (4,0) мед 01 були відвідани виставки книжок у бібліотеці НФаУ за тематикою: “Квітни мово наша рідна” та “Історія фармації Харківщини”

Читати далі

Екскурсія до Наукової бібліотеки з інформаційною годиною «Харків фармацевтичний»

19 лютого 2019 р. проведена інформаційна година  проф. Немченко А.С. та доц. Хіменко С.В для студентів 4 курсу 12 групи. Захід організовано з  метою розширити знання студентів про досягнення Харківщини у фармацевтичній галузі. Зберігач музею  історії НФаУ Бадаєв Д. В. ознайомив присутніх з фотографіями та альбомними виданнями 1941 р. та 2004–2014 рр.

Читати далі

Науковий семінар ” Видання НФаУ на Ореn Journal Systems: як зареєструватися та подати статтю для опублікування?”

14.02.19 р. Науково-педагогічними працівниками та аспірантами кафедри ОЕФ  було відвідано науковий семінар за темою: “Видання НФаУ на Ореn Journal Systems: як зарееструватися та подати статтю для опублікування?”  У ході семінару були розглянуті наступні птання: Як зареєструватися на платфомі? Порядок та алгоритм подання статті до наукових журналів НФаУ.

Читати далі