КАФЕДРА ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ЕКОНОМІКИ ФАРМАЦІЇ

НАЦІОНАЛЬНОГО ФАРМАЦЕВТИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Logo-NPhU new year

Новини

Новини кафедри

09 листопада 2018 р. Викладачі кафедри ОЕФ відзначили День української мови та писемності бесідою зі студентами. Була привернута увага студентів до необхідності спілкування українською під час занять та вдосконалення професійної мови.

Читати далі

Викладачами проф. Немченко А.С. та доц. Хіменко С.В. була проведена виховна бесіда зі студентами 4 курсу 12 та 13 груп спеціальності “Фармація” за темою: Грамотне спілкування державною мовою під час аудиторних занять.

Читати далі

Викладачі проф. Немченко А.С. та доц. Хіменко С.В. разом зі студентами 12 та 13 груп спеціальності “Фармація” відвідали екскурсію  до експозиції стендів Харківського історичного музею ім. Сумцова з інформаційною годиною. Тема екскурсії : «Народний костюм Слобожанщини: історія , традиції, сучасність». Доповідач: провідний бібліотекар НБ НФаУ Лисак Н.О.

Читати далі

Для студентів 12, 13 та 5 груп 4 куру спеціальності “Фармація”була проведена екскурсія до книжної виставки за темою : «Моя Україна – вільна держава». (Викладачі: проф. Немченко А.С., доц. Хіменко С.В., доц. Подколзіна М.В. )

Читати далі

Для студентів 4 курсу 5 та 6 груп (викладач: доц. Подколзіна М.В.), була проведена екскурсія до експозиції стендів Харківського історичного музею ім. Сумцова з інформаційною годиною. Тема екскурсії: «Народний костюм Слобожанщини: історія , традиції, сучасність» Лектор: бібліотекар НБ НФаУ Українська С.М    

Читати далі

Новини фармації

Шановні колеги!

Читати далі

У вересні фармацевтичну громадськість України чекає приємний сюрприз – виходить друком унікальна книга «Система якості і належні практики в фармації». Випуск цієї монографії напередодні професійного свята – Дня фармацевтичного працівника – представляється знаковим. Оскільки дана праця – це, без перебільшення, джерело спеціалізованої інформації, яка вичерпно і всебічно характеризує специфічну, відмінну від усіх інших сфер діяльності […]

Читати далі

8 вересня 2017 р. у м. Святогірськ Донецької обл. завдяки зусиллям ГО «Донецька обласна фармацевтична асоціація» в особі її голови правління, професора Хоменка В.М., зав. кафедри фармації і фармакології ДонНМУ, відбувся науково-практичний семінар, на якому обговорювалися актуальні проблеми вітчизняної фармації в умовах кризи.

Читати далі

Інтерв’ю проф. Немченко А.С. стосовно референтного ціноутворення та реімбурсації витрат на ліки у студії ТРК “Оріон” для програми “По суті”

Читати далі

У 2017 році МОЗ проведе оцінку стану медичної освіти в Україні в порівнянні з міжнародними, зокрема американськими, стандартами. Зовнішнє оцінювання якості підготовки майбутніх лікарів буде відбуватися кількома шляхами. Про це Міністерство охорони здоровʼя повідомило ректорів вищих медичних навчальних закладів офіційним листом, передає сайт Нацмедуніверситету ім. Богомольця. У документі говориться, що до ліцензійного іспиту «Загальна лікарська […]

Читати далі

Фармація за кордоном

Фармацевтична промисловість залишається ключовим фактором розвитку економіки європейських країн. Про це йдеться в аналітичній доповіді «Економічний вплив ряду фармацевтичних компаній в Європі», підготовленому незалежним дослідницьким інститутом WifOR за сприяння Європейської федерації фармацевтичної промисловості та асоціацій (EFPIA), передає Ремедиум. В роботі розглядається економічний вплив і внесок в економіку ЄС в 2010-2014 роках семи виробників лікарських препаратів: […]

Читати далі