КАФЕДРА ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ЕКОНОМІКИ ФАРМАЦІЇ

НАЦІОНАЛЬНОГО ФАРМАЦЕВТИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Logo-NPhU new year

Новини

Новини кафедри

14.02.19 р. Науково-педагогічними працівниками та аспірантами кафедри ОЕФ  було відвідано науковий семінар за темою: “Видання НФаУ на Ореn Journal Systems: як зарееструватися та подати статтю для опублікування?”  У ході семінару були розглянуті наступні птання: Як зареєструватися на платфомі? Порядок та алгоритм подання статті до наукових журналів НФаУ.

Читати далі

Викладачі кафедри поздоровляють студентів З Днем Святого Валентина. Бажаємо бути завжди у гарному настрої, натхнення та кохання, яке спонукає до подальших наукових відкриттів.  

Читати далі

06-07.02.2019 р.  Відбувся 1 тур студентської олімпіади за спец. «Фармація». Студенти показали гарні знання з Організації та економіки фармації та високий рівень професійних навичок з приймання рецептів в аптеці, їх таксування та надання фарм.опіки відвідувачам аптеки. У складі комісії працювали: проф. Немченко А.С, доц. Панфілова Г.Л.,  доц. Подколзіна М.В.  

Читати далі

Для студентів Фс 16(4,0д) мед 01 була проведена eкскурсія до стендової виставки історичного музею «Українська революція 1917-1921» (викладач доц. Подколзіна М.В.)  

Читати далі

4 лютого 2019 р. Д.ф.н., доц. кафедри Панфіловою Г.Л. була проведена відкрита лекція з дисципліни ОЕФ для студентів 4 курсу (факультет з підготовки іноземних громадян) за темою: Система обліку та звітності в аптеках.

Читати далі

Новини фармації

Шановні колеги!

Читати далі

У вересні фармацевтичну громадськість України чекає приємний сюрприз – виходить друком унікальна книга «Система якості і належні практики в фармації». Випуск цієї монографії напередодні професійного свята – Дня фармацевтичного працівника – представляється знаковим. Оскільки дана праця – це, без перебільшення, джерело спеціалізованої інформації, яка вичерпно і всебічно характеризує специфічну, відмінну від усіх інших сфер діяльності […]

Читати далі

8 вересня 2017 р. у м. Святогірськ Донецької обл. завдяки зусиллям ГО «Донецька обласна фармацевтична асоціація» в особі її голови правління, професора Хоменка В.М., зав. кафедри фармації і фармакології ДонНМУ, відбувся науково-практичний семінар, на якому обговорювалися актуальні проблеми вітчизняної фармації в умовах кризи.

Читати далі

Інтерв’ю проф. Немченко А.С. стосовно референтного ціноутворення та реімбурсації витрат на ліки у студії ТРК “Оріон” для програми “По суті”

Читати далі

У 2017 році МОЗ проведе оцінку стану медичної освіти в Україні в порівнянні з міжнародними, зокрема американськими, стандартами. Зовнішнє оцінювання якості підготовки майбутніх лікарів буде відбуватися кількома шляхами. Про це Міністерство охорони здоровʼя повідомило ректорів вищих медичних навчальних закладів офіційним листом, передає сайт Нацмедуніверситету ім. Богомольця. У документі говориться, що до ліцензійного іспиту «Загальна лікарська […]

Читати далі

Фармація за кордоном

Фармацевтична промисловість залишається ключовим фактором розвитку економіки європейських країн. Про це йдеться в аналітичній доповіді «Економічний вплив ряду фармацевтичних компаній в Європі», підготовленому незалежним дослідницьким інститутом WifOR за сприяння Європейської федерації фармацевтичної промисловості та асоціацій (EFPIA), передає Ремедиум. В роботі розглядається економічний вплив і внесок в економіку ЄС в 2010-2014 роках семи виробників лікарських препаратів: […]

Читати далі