КАФЕДРА ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ЕКОНОМІКИ ФАРМАЦІЇ

НАЦІОНАЛЬНОГО ФАРМАЦЕВТИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Logo-NPhU new year

Новини

Новини кафедри

28 червня 2019 р. Завідуюча кафедрою ОЕФ разом з академічною спільнотою НФаУ взяла участь у загальноміському заході – покладанні квітів до пам’ятника Незалежності у рамках святкування Дня Конституції України.

Читати далі

18.06.2019р. відбувся захист дипломних робіт.

Читати далі

07.06.2019. Колективом кафедри була проведена бесіда зі студентами присвячена видатним постатям сучасності НФаУ з приводу ювілею проф. Перцева І.М. Організатор: доц. Подколзіна М.В. 1. Студенти : Фс16 (4,5з)-07б Бесіду провели: проф. Немченко А.С., доц. Мороз С.Г., доц. Юрченко Г.М., доц. Чернуха, доц.. Назаркіна В.М., доц. Винник О.В , ас. Міщенко В.І. 2. Студенти : Фс16 […]

Читати далі

06.05.2019 р. проф. Панфілова Г.Л. провела бесіду зі студентами 5 групи з приводу збереження емоційного здоров’я в умовах психологічного навантаження у період весняної сесії.

Читати далі

5.06.2019 р. за ініціативою проф. Панфілової Г.Л. була проведенна рольова гра на тему: «Проблеми рецептурного відпуску ліків за умов реалізації державної програми Доступні ліки в Україні.

Читати далі

Новини фармації

28 лютого 2019 р. Завідуюча кафедрою організації та економіки фармації професор Немченко А.С. прийняла участь в роботі Національного форуму з оцінки медичних технологій в Україні.

Читати далі

Шановні колеги!

Читати далі

У вересні фармацевтичну громадськість України чекає приємний сюрприз – виходить друком унікальна книга «Система якості і належні практики в фармації». Випуск цієї монографії напередодні професійного свята – Дня фармацевтичного працівника – представляється знаковим. Оскільки дана праця – це, без перебільшення, джерело спеціалізованої інформації, яка вичерпно і всебічно характеризує специфічну, відмінну від усіх інших сфер діяльності […]

Читати далі

8 вересня 2017 р. у м. Святогірськ Донецької обл. завдяки зусиллям ГО «Донецька обласна фармацевтична асоціація» в особі її голови правління, професора Хоменка В.М., зав. кафедри фармації і фармакології ДонНМУ, відбувся науково-практичний семінар, на якому обговорювалися актуальні проблеми вітчизняної фармації в умовах кризи.

Читати далі

Інтерв’ю проф. Немченко А.С. стосовно референтного ціноутворення та реімбурсації витрат на ліки у студії ТРК “Оріон” для програми “По суті”

Читати далі

Фармація за кордоном

Фармацевтична промисловість залишається ключовим фактором розвитку економіки європейських країн. Про це йдеться в аналітичній доповіді «Економічний вплив ряду фармацевтичних компаній в Європі», підготовленому незалежним дослідницьким інститутом WifOR за сприяння Європейської федерації фармацевтичної промисловості та асоціацій (EFPIA), передає Ремедиум. В роботі розглядається економічний вплив і внесок в економіку ЄС в 2010-2014 роках семи виробників лікарських препаратів: […]

Читати далі