КАФЕДРА ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ЕКОНОМІКИ ФАРМАЦІЇ

НАЦІОНАЛЬНОГО ФАРМАЦЕВТИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Logo-NPhU new year

Новини

Новини кафедри

11.04.2019р.  Викладачем кафедри ОЕФ доц. Мороз С.Г., аспірантом кафедри Куриленко Ю.Є. та студентати 4 куру 15 групи було відвідано конкурс на здобуття нагороди «Панацея молода».

Читати далі

10.04.2019р. відбулося спільне засідання 17 секції “Соціально-економічні дослідження у фармації” у рамках ХХVI Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів». Під час засідання було прослухано доповіді здобувачів вищої освіти на різні актуальні соціально-економічні напрямки. За результами виступів: Диплом І ступеню отримала Карпенко Каріна тема доповіді: Екологічні портрети 3-х поколінь […]

Читати далі

1.03. 2019 р. Завідувач кафедри ОЕФ проф. Немченко А.С. прийняла участь у Науково- практичній конференції «Весна надії» (форум)  м. Святогірськ Донецької обл.

Читати далі

11.03.19 р. доц. Подколзіна М.В. провела для учнів 10 класу 16 школи семінар –тренінг з ПДД, тема «Зупинка кровотечі».

Читати далі

Викладачем доц. Подколзіною М.В. для 5 групи 4 курса була проведена бесіда щодо історії Свята 8 березня.

Читати далі

Новини фармації

28 лютого 2019 р. Завідуюча кафедрою організації та економіки фармації професор Немченко А.С. прийняла участь в роботі Національного форуму з оцінки медичних технологій в Україні.

Читати далі

Шановні колеги!

Читати далі

У вересні фармацевтичну громадськість України чекає приємний сюрприз – виходить друком унікальна книга «Система якості і належні практики в фармації». Випуск цієї монографії напередодні професійного свята – Дня фармацевтичного працівника – представляється знаковим. Оскільки дана праця – це, без перебільшення, джерело спеціалізованої інформації, яка вичерпно і всебічно характеризує специфічну, відмінну від усіх інших сфер діяльності […]

Читати далі

8 вересня 2017 р. у м. Святогірськ Донецької обл. завдяки зусиллям ГО «Донецька обласна фармацевтична асоціація» в особі її голови правління, професора Хоменка В.М., зав. кафедри фармації і фармакології ДонНМУ, відбувся науково-практичний семінар, на якому обговорювалися актуальні проблеми вітчизняної фармації в умовах кризи.

Читати далі

Інтерв’ю проф. Немченко А.С. стосовно референтного ціноутворення та реімбурсації витрат на ліки у студії ТРК “Оріон” для програми “По суті”

Читати далі

Фармація за кордоном

Фармацевтична промисловість залишається ключовим фактором розвитку економіки європейських країн. Про це йдеться в аналітичній доповіді «Економічний вплив ряду фармацевтичних компаній в Європі», підготовленому незалежним дослідницьким інститутом WifOR за сприяння Європейської федерації фармацевтичної промисловості та асоціацій (EFPIA), передає Ремедиум. В роботі розглядається економічний вплив і внесок в економіку ЄС в 2010-2014 роках семи виробників лікарських препаратів: […]

Читати далі